Bitcoin Nedir? Bitcoin Nereden ve Nasıl Alınır?

1,578

Sürekli yükselmeye devam eden Bitcoin, yatırım yapanları sevindirmeye devam ediyor. Büyük medya kuruluşları tarafından yakından takip edilen Fiyatı $4000 üzerine çıkan Bitcoin yatırımcıların birinci tercihi olmaya başladı.

Piyasadaki tecrübeli yatırımcılar ve uzmanlar Bitcoin almak için geç olmadığını ve fiyatının yükselmeye devam edeceği üzerinde yorumlar yapıyorlar. 2018 Ocak ayında tahmini fiyat olarak $7000 değer biçilen Bitcoin için yatırım yapmak için geç kalınmaması tavsiyesinde bulunan uzmanlar “Altın bitti Bitcoin geldi” yorumları yapıyorlar.

Bitcoin almak için en güvenilir sitelerden birisi olan CEX.İO kullanmanızı tavsiye ederiz. CEX.İO Bitçoin ve kripto para alım satım hizmetlerine aracılık eden piyasada güven oluşturmuş bir şirket. CEX.İO son güncellemelerle kredi kartı ile Bitcoin satın alma işlemlerini daha da kolaylaştırdı.

Uzmanlar tarafından; piyasadaki pozitif hava ve olumlu tahminlerle birlikte günlük yatırımcıların zaman kaybetmeden alımlara başlaması tavsiye ediliyor.

Uzman yatırımcıların ortak buluştukları noktalar;

Piyasadaki yatırımcılar Bitcoin’e yeni altın gözüyle bakıyor. Bitcoin medya kuruluşları tarafından yakından takip ediliyor. Bitcoin’in değeri hükümetler ve bankalar tarafından belirlenemiyor.

Tamamen bağımsız.

Tecrübeli yatırımcılar ve finans sektörü bitçoin’e güveniyor.

Piyasalar Bitcoin’i ve diğer kripto paraları geçerli ve kullanışlı olarak görüyor.

Üretilebilecek Bitcoin sayısı sınırlı olduğundan dolayı Bitcoin’in değeri her geçen gün daha da artıyor.

Bitcoin ile ilgili her türlü bilgiyi bulabileceğiniz rehberimizi isteyen herkese ücretsiz gönderiyoruz. Aşağıdaki yorum bölümüne isminizi email adresinizi bırakırsanız ekibimiz size Bitcoin yatırımları ile ilgili rehberi ücretsiz yollayacaktır.

Leave A Reply

Your email address will not be published.