SPK Lisanslı Broker (Aracı Kurumlar) Listesi;

A1 Capital Menkul Değerler A.Ş      (212) 3711800    www.a1capital.com.tr

Acar Menkul Değerler A.Ş.            (212) 2162661    www.acar.com.tr

Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş.    (212) 3349494    www.akyatirim.com.tr

Alan Yatırım Menkul Değerler A.Ş.  (212) 3702222   www.alanyatirim.com.tr

Alb Menkul Değerler A.Ş.               (212) 3700370    www.alb.com

Alnus Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (212) 3460991   www.alnusyatirim.com

Alternatif Yatırım A.Ş.                    (212) 3155800    www.ayatirim.com.tr

Anadolu Yatırım Kıymetler A.Ş.      (216) 6497700    www.anadoluyatirim.com.tr

Asya Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (216) 2505300    www.asyayatirim.com.tr

Ata Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. (212) 3106200    www.atayatirim.com.tr

Ataonline Menkul Kıymetler A.Ş.    (212) 3558585    www.ataonline.com.tr

Atıg Yatırım Menkul Degerler A.Ş. (212) 3961100     www.atig.com.tr

Bahar Menkul Değerler Ticaret A.Ş. (216) 3454438   www.baharmenkul.com.tr

Başkent Menkul Değerler A.Ş.         (212) 3151600   www.baskentyatirim.com.tr

Bizim Menkul Değerler A.Ş.            (216) 5471300    www.bmd.com.tr

Burgan Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (212) 3172727 www.efgistanbulsec.com

Credit Suisse İstanbul Menkul Değerler A.Ş. (212) 3490400 www.credit-suisse.com/ib/en/turkey

Delta Menkul Değerler A.Ş.          (212) 3100800      www.deltamenkul.com.tr

Deniz Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. (212) 3364000 www.denizyatirim.com

Destek Menkul Değerler A.Ş.      (212) 3715000       www.destekmenkul.com

Deutsche Securities Menkul Değerler A.Ş. (212) 2522000 www.bendersecurities.com

Ekinciler Menkul Değerler A.Ş.    (212) 3282141       www.ekinvest.com

Erste Securities İstanbul Menkul Değerler A.Ş. (212) 3712500 www.erstesecuritiesistanbul.com.tr

Euro Finans Menkul Değerler A.Ş.          (212) 3540700 www.eurofinansmenkul.com

Finans Yatırım Menkul Değerler A.Ş.      (212) 2821700    www.finansonline.comwww.finansinvest.com.

Galata Yatırım A.Ş.                              (212) 3933900     www.galatamenkul.com

Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş.   (212) 3841010    www.garantiyatirim.com.tr

Gcm Menkul Kıymetler A.Ş.                  (212) 3450426     www.gcmmenkul.com

Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş.       (216) 4530000     www.gedik.com.

Global Menkul Değerler A.Ş.                  (212) 2445566      www.global.com.tr

Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.         (212) 3148181     www.halkyatirim.com.tr

Hsbc Yatırım Menkul Değerler A.Ş.        (212) 3764600     www.hsbc.com.tr

Icbc Turkey Yatırım Menkul Değerler A.Ş (212) 2762727   www.tekstilmenkul.com

Ikon Menkul Değerler A.Ş.                    (212) 2904060      www.ikonmenkul.com.tr

Ing Menkul Değerler A.Ş.                     (212) 3677000      www.ingmenkul.com.tr

Invest Az Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (212) 3069100    www.investaz.com.tr

Işık Menkul Değerler A.Ş.                    (212) 3450062      www.isikmenkul.com

İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş.         (212) 3192600     www.infoyatirim.com.tr

İntegral Menkul Değerler A.Ş.               (212) 4441858     www.integralmenkul.com.tr

İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.           (212) 3502000     www.isyatirim.com.tr

Marbaş Menkul Değerler A.Ş.              (212) 2863000     www.marbasmenkul.com.tr

Meksa Yatırım Menkul Değerler A.Ş.   (212) 3441111     www.meksa.com

Neta Menkul Değerler A.Ş.                  (212) 9998060     www.netayatirim.com

Noor Capital Market Menkul Değerler A.Ş. (212) 2806666 www.noorcm.com.tr

Osmanlı Menkul Değerler A.Ş.            (212) 3668800      www.osmanlimenkul.com.tr

Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş.     (212) 3191200      www.oyakyatirim.com.tr

Phillip Capital Menkul Değerler A.Ş.     (212) 2968484      www.phillipcapital.com.tr

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.             (212) 2939500      www.piramit.com

Polen Menkul Değerler A.Ş.                 (212) 2521212      www.polen.com.tr

Prim Menkul Değerler A.Ş.                   (212) 2838888     www.prim.com.tr

Referans Menkul Değerler A.Ş.             (212) 4677600     www.referansmenkul.com.tr

Renaissance Capital Menkul Değerler A.Ş. (212) 3714641 www.rencap.com/turkey

Sanko Yatırım Menkul Değerler A.Ş.    (212) 4100500     www.sankomenkul.com

Strateji Menkul Değerler A.Ş.              (212) 2885521       www.strateji.com.tr

Şeker Yatırım Menkul Değerler A.Ş.    (212) 3343333       www.sekeryatirim.com.tr

Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş.  (212) 3554646      www.tacirler.com.tr

Teb Yatırım Menkul Değerler A.Ş.       (216) 6364444      www.tebyatirim.com.tr

Tera Menkul Değerler A.Ş.                 (212) 3651000       www.teramenkul.com

Turkish Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (212) 2968286       www.turkishyatirim.com

ÜNLÜ Menkul Değerler A.Ş.                (212) 3300202      www.standardunlu.com.tr/

Vakıf Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (212) 3523577         www.vakifyatirim.com.tr

X Trade Brokers Menkul Değerler A.Ş. (212) 7051000      www.xtb.com.tr

Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (212) 2801030    www.yapikrediyatirim.com

Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. (212) 2821340   www.yf.com.tr

Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (212) 3398080          www.ziraatyatirim.com.tr

Kurum listesinde hata tesbit ederseniz lutfen yorum yazarak belirtiniz.

Forex sikayet icin tiklayin